Ekibimiz

Av. Mehmet Akif COŞKUN

Av. Mehmet Akif COŞKUN

1994 yılında Sivas’ta doğmuştur. Sivas Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Şu an ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Hukuku Tezli yüksek lisans programında tez aşamasındadır.

Coşkun & Dinç Hukuk Bürosunda ağırlıklı olarak Sağlık Hukuku üzerine danışmanlık hizmeti vermekte olup Ceza Hukuku ve İş Hukuku üzerine çalışmaktadır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Yusuf Hami DİNÇ

Av. Yusuf Hami DİNÇ

1994 yılında Trabzon’da doğmuştur. Kanuni Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Şu an ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Hukuku Tezli yüksek lisans programında eğitimine devam etmektedir..

Coşkun & Dinç Hukuk Bürosunda ağırlıklı olarak Sağlık Hukuku üzerine danışmanlık hizmeti vermekte olup Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve üzerine çalışmaktadır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Mustafa COŞKUN

Av. Mustafa COŞKUN

1961 yılında Sivas’ta doğmuş, İlk ve orta öğrenimini Sivas’ta tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1984 yılında mezun olmuştur.

1994 yılında yapılan Baro Genel Kurulu’nda Baro Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. 1996 – 2000 yılları arasında iki dönem Baro Genel Sekreterliği, 2000 – 2004 yılları arasında iki dönem de Baro Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2004 yılından başlayarak iki dönem Baro Başkanlığı yaptı.

Halihazırda Coşkun & Dinç Hukuk ve Danışmanlık Bürosuna danışmanlık hizmeti vermektedir.