Hakkımızda

2017 yılında Av. Mehmet Akif Coşkun ve Av. Yusuf Hami Dinç tarafından kurulan büromuz bu tarihten itibaren İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Büromuz, kurulduğu günden bu yana verdiği hizmet kalitesiyle doğru orantılı olarak artan iş hacmi ve personel sayısı ile birlikte; müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda, akademisyen ve alanlarında uzman kişiler ile iş birliği içerisinde etkin ve kaliteli bir hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Coşkun & Dinç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, “Faaliyet Alanları” başlığında bir kısmı detaylandırılan başta sağlık hukuku, şirketler ve ticaret hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku ve aile hukuku dava dahil çok çeşitli hukuki alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olan butik bir avukatlık bürosudur.

Büromuz uzman kadrosu ile ve gerektiğinde Türkiye’nin farklı illerindeki çözüm ortakları ile birlikte, sağlık kuruluşlarına, hastanelere, tıp merkezlerine, turizm firmalarına, özel şirketlere ve gerçek kişilere hukuki işlemlerinde yüksek kalitede ve üst düzey bir katılım ile danışmanlık ve dava takip hizmeti vermektedir. Coşkun & Dinç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, sivil toplum kuruluşlarındaki aktif varlığı ile uygulamaya yönelik bir yaklaşımla faaliyet göstermektedir.

Müvekkillerine stratejik kararların alınması noktasında yol gösteren ekibimiz, piyasa odaklı yaklaşımı ve müvekkillerinin ticari faaliyet ve sektörleri konusundaki derin bilgisi ile yaratıcı ve durum özelinde hukuki görüş ve çözüm önerileri sunmaktadır. Konusunda ileri düzeyde bilgi ve tecrübeye kadromuz ile büromuzun teknik bilgi ve uzmanlığından faydalanan müvekkillerimize süreklilik arz eden bir iletişim imkânı sağlanmaktadır.

Coşkun & Dinç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, her zaman yeni fikirlere açık, değişimi güncel olarak takip eden, teknolojik alt yapılarını sonuna kadar kullanan bir hukuk bürosu olarak müvekkillerine en hızlı, en güvenilir ve en doğru bilgilendirmeyi yapmayı amaçlamaktadır.

Coşkun & Dinç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu ekibi olarak tüm bu süreçte avukatlık ve yasal danışmanlık hizmetlerinin sorumluluğu ve ciddiyetinin bilinciyle titiz ve sonuca odaklı çalışmalarımızla ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızdayız.